آموزش بورس از صفر

گام ۱:

قیمت بسته: ۱۴۵٬۰۰۰ تومان

هم اکنون رایگان

دانلود آموزش بورس

دانلود کامل بسته آموزش بورس

سرمایه‌گذاری در بورس
۹ فایل MP3 یکجا به صورت ZIP – حجم: ۳۴ مگابایت

محتویات بسته آموزش بورس از صفر

جلسه ۱ : آموزش بورس از صفر
جلسه ۲ : ماهانه در بورس چقدر می‌توان سود کرد؟ (مشاهده…)
جلسه ۳ : نحوه سود کردن در بورس چگونه است؟ (مشاهده…)
جلسه ۴ : نماد بورسی چیست؟ (مشاهده…)
جلسه ۵ : کارمزد چیست؟
جلسه ۶ : آیا می‌توان در یک ساعت سود کرد؟
جلسه ۷ : صف خرید و صف فروش چیست؟
جلسه ۸ : معاملات سهام چگونه انجام می‌شود؟
جلسه ۹ : با چقدر پول می‌توان وارد بازار بورس شد؟ (مشاهده…)
ویدیو ۱ : آیا می‌توان در ۵۰ روز سرمایه‌ام را ۳ برابر کنم؟ (مشاهده…)
ویدیو ۲ : فیلم‌های بعدی برای شما ایمیل خواهد شد…

فیلم معرفی این دوره آموزشی

فیلم ۵ دقیقه‌ای معرفی دوره آموزش بورس از صفر را تماشا کنید… (و بسته ۹ جلسه‌ای را اکنون رایگان دانلود کنید)

با گوش دادن فایل های صوتی این مجموعه بورس برای شما آسان خواهد شد.

دانلود آموزش بورس

آموزش بورس

سلام،

حامد ثقفی هستم.
مدیر تالار گفتمان و آموزشگاه تالار بورس از سال ۱۳۸۳.
از آنجایی که همواره مراجعینی به من سر می‌زدند و یا برای من پیام ارسال می‌کردند مبنی بر برخی ابهامات و سوالات مختلف که همواره نگرانی‌ها و ابهاماتی، ذهن این افراد را به خود مشغول کرده بود که بورس دقیقا چیست و ریسک آن چقدر است، بر آن شدم تا در زمینه آموزش بورس مجموعه‌ای را تولید کنم و آنرا با عنوان آموزش بورس از صفر به رایگان در اختیار شما قرار دهم.

پس از انتشار مجموعه آموزش بورس از صفر واکنش‌های بسیار مثبتی از بسیاری از علاقه‌مندان بدست آوردم، افرادی که حتی قبلا کلاس‌های مختلفی شرکت کرده بودند اما به هر دلیل چیزی دستگیرشان نشده بود و همچنان بورس برایشان مبهم باقی مانده بود.

مجموعه آموزش بورس از صفر به صورت فایل‌های صوتی، تصویری و ویدیویی آماده شده است و اکنون بیش از ۱۰ قسمت از این مجموعه ساخته شده و قسمت‌های جدید همچنان در حال تولید و ساخت می‌باشد.

شما را به گوش دادن مجموعه آموزش بورس از صفر دعوت می‌کنم و می‌دانم اگر شما تنها ۲ یا ۳ فایل از این مجموعه آموزش بورس را گوش کنید، آنها را تا انتها ادامه خواهید داد و شما دانش اولیه بورس را به زیبایی فرا خواهید گرفت.

متشکرم
حامد ثقفی

Hamed Saghafi , آموزش بورس , آموزش بورس از صفر , آموزش بورس به زبان ساده , آموزش بورس به زبان ساده mp3 , دانلود کتاب آموزش بورس , آموزش بورس حامد ثقفی , فیلم آموزش بورس , آموزش بورس و سهام , آموزش خرید سهام , آموزش رایگان بورس , آموزش سرمایه گذاری در بورس به زبان ساده , آموزش صفر تا صد بورس , آموزش گام به گام بورس , اموزش بورس تالار بورس , اموزش بورس ثقفی , حامد ثقفی , حامد ثقفی بورس , خرید سهام از طریق اینترنت , خرید سهام بورس , سرمایه گذاری در بورس , نحوه خرید و فروش آنلاین سهام , آموزش بورس pdf , آموزش بورس مجازی

دوره آموزش ویژه ورود به بورس

گام ۲:

بسته آموزش غیر حضوری

پکیج ویژه ورود به بورس

کلاس آموزش حضوری

دوره حضوری ویژه ورود به بورس

اطلاعات بیشتر (شرکت در دوره و یا تهیه بسته آموزشی)

دوره آموزش تحلیل تکنیکال

گام ۳:

بسته آموزش غیر حضوری

بسته آموزش تحلیل تکنیکال

پکیج تحلیل تکنیکال

سفارش این محصول

کلاس آموزش حضوری

دوره حضوری تحلیل تکنیکال

شرکت در دوره حضوری

The last comment and 261 other comment(s) need to be approved.

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : بورس ,آموزش ,بسته ,دوره ,سهام ,حضوری ,آموزش بورس ,بورس آموزش ,بسته آموزش ,حامد ثقفی ,خرید سهام ,اکنون رایگان دانلود
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سئوکار خارجی مشهد وکیل گروه جامعه شناسی ابهر امیرحسین پورسیف فروشگاه قطعات کامپیوتر خداناظرست hefazatishahrimen دانلود فيلم با کيفيت 1080p حریره